We speak specialty

We speak specialty - nasze motto slogan tag-line

Zalążek naszej działalności wywodzi się ze szczerej fascynacji kawą oraz każdym etapem procesu, jaki spotyka ziarna, począwszy od drogi z plantacji, aż do kawiarni i naszych domów.

Zaczęliśmy od wypalania kawy i obdarowywania nią naszych przyjaciół, powoli i skrupulatnie pracując nad możliwie najdoskonalszym efektem końcowym naszych starań.


Dająca nam autentyczną radość i satysfakcję pasja zrodziła projekt, jakim stało się Roastains. Przez lata styczności z kawą rozwijaliśmy i szlifowaliśmy nasze umiejętności sensoryczne, poznając nowe dla nas aromaty i smaki.

Ogrom informacji, który przyswajaliśmy przy pomocy naszych zmysłów, pozwolił nam nauczyć się nowego języka - języka kaw specialty, stworzonego z zapachów i smaków. To właśnie on stał się nieodłącznym elementem naszej pracy.

Wierzymy, że wszelkie odczucia subtelnie skryte w ziarnach najlepiej świadczą o jakości surowca, a przyjemność, jaką sprawia nam każdy łyk naparu bezapelacyjnie pieczętują proces, jakiemu poświęcamy każdą wolną chwilę.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zadzwoń do nas! 12 333 79 77
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl