Powered by Smartsupp

We speak specialty

We speak specialty - nasze motto slogan tag-line

Zalążek naszej działalności wywodzi się ze szczerej fascynacji kawą oraz każdym etapem procesu, jaki spotyka ziarna, począwszy od drogi z plantacji, aż do kawiarni i naszych domów.

Zaczęliśmy od wypalania kawy i obdarowywania nią naszych przyjaciół, powoli i skrupulatnie pracując nad możliwie najdoskonalszym efektem końcowym naszych starań.


Dająca nam autentyczną radość i satysfakcję pasja zrodziła projekt, jakim stało się Roastains. Przez lata styczności z kawą rozwijaliśmy i szlifowaliśmy nasze umiejętności sensoryczne, poznając nowe dla nas aromaty i smaki.

Ogrom informacji, który przyswajaliśmy przy pomocy naszych zmysłów, pozwolił nam nauczyć się nowego języka - języka kaw specialty, stworzonego z zapachów i smaków. To właśnie on stał się nieodłącznym elementem naszej pracy.

Wierzymy, że wszelkie odczucia subtelnie skryte w ziarnach najlepiej świadczą o jakości surowca, a przyjemność, jaką sprawia nam każdy łyk naparu bezapelacyjnie pieczętują proces, jakiemu poświęcamy każdą wolną chwilę.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl