Zespół kawy specialty - bariści którzy polecają RoastainsNasz zespół:
Ola, Przemek, Maciek i Łukasz

e-mail: contact@roastains.com

Roastains stworzyliśmy z myślą o spójności, konsekwencji i partnerskich relacjach. Nasz produkt dedykowaliśmy profesjonalnemu zastosowaniu w lokalach gastronomicznych i zależy nam na wysokiej jakości serwowanych napojów w miejscach, do których dostarczamy kawę. Dbając o jakość w ramach współpracy oferujemy pełne wsparcie szkoleniowe.

Naszym priorytetem jest ciągłe tworzenie i udoskonalanie marki, która jest i będzie zgodna z naszym podejściem. Nie posiadamy w ofercie produktów wątpliwej jakości, nieprzetestowanych bądź takich, do których nie mamy przekonania.

Podczas naszej drogi od 2017 roku, chęć budowania spójnej wizji doceniało coraz więcej osób, dołączali do nas kolejni partnerzy, ale też osoby widzące się w firmie kierującej się takimi wartościami, które stawały się członkami zespołu, aby zająć się rozwojem konkretnych produktów i usług.

W chwili obecnej nad zadowoleniem naszych partnerów biznesowych - właścicieli kawiarni, restauracji, punktów gastronomicznych i biur czuwają opiekunowie odpowiedzialni za konkretne obszary geograficzne.

Otwierasz kawiarnię? Potrzebujesz przeszkolić nowych pracowników? Chcesz wprowadzić do menu nowe produkty? Możesz na nas liczyć, wystarczy, że skontaktujesz się z nami.

 

Doradztwo przy otwarciu kawiarni Doradztwo przy otwarciu kawiarni
Cena: 1,00 zł 2 000,00 zł (netto: 0,81 zł 1 626,02 zł )
  • promocja
Kurs alternatywnego zaparzania kawy Kurs alternatywnego zaparzania kawy
Producent: Roastains
Cena: 1,00 zł 600,00 zł (netto: 0,81 zł 487,80 zł )
  • promocja
Kurs Barista Basic Kurs Barista Basic
Producent: Roastains
Cena: 1,00 zł 600,00 zł (netto: 0,81 zł 487,80 zł )
  • promocja
Kurs Latte Art Basic - Kawa i mleko Kurs Latte Art Basic - Kawa i mleko
Cena: 1,00 zł 800,00 zł (netto: 0,81 zł 650,41 zł )
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium