Powered by Smartsupp
Виробник
Ціна
  • від
    до

Кава для автоматичної еспресо-машини

Індонезія Rainmaker – кава для гейзерної та еспресо-кавоварки Індонезія Rainmaker – кава для гейзерної та еспресо-кавоварки
Виробник: Roastains
Ціна:

64,00 zł

Ціна нетто: 52,03 zł

більше
Індонезія Rainmaker – кава для гейзерної та еспресо-кавоварки (1) Індонезія Rainmaker – кава для гейзерної та еспресо-кавоварки (1)
Виробник: Roastains
Ціна:

64,00 zł

Ціна нетто: 52,03 zł

більше
Гватемала Escogido – кава для гейзерної та еспресо-кавоварки Гватемала Escogido – кава для гейзерної та еспресо-кавоварки
Виробник: Roastains
Ціна:

52,00 zł

Ціна нетто: 42,28 zł

більше
Гватемала Mi Loco – кава для еспресо і гейзерної кавоварки Гватемала Mi Loco – кава для еспресо і гейзерної кавоварки
Виробник: Roastains
Ціна:

61,00 zł

Ціна нетто: 49,59 zł

більше
Колумбія Decaf - декофеїнізована кава для фільтру (1) (1) Колумбія Decaf - декофеїнізована кава для фільтру (1) (1)
Виробник: Roastains
Ціна:

51,00 zł

Ціна нетто: 41,46 zł

більше
 Індія Rising Star - кава для еспресо, турки, гейзеру або кавових машин Індія Rising Star - кава для еспресо, турки, гейзеру або кавових машин
Виробник: Roastains
Ціна:

54,00 zł

Ціна нетто: 43,90 zł

більше

Po miesiącach prób zdecydowaliśmy się stworzyć kawę specialty dostosowaną do domowych i biurowych ekspresów automatycznych. Dzięki temu podejściu, możliwe jest parzenie świetnie smakującej, powtarzalnej kawy w mniej niż minutę, ograniczając swój udział w procesie parzenia do minimum. Jak zawsze szukaliśmy takiego profilu, aby z każdego ziarna wyciągnąć jak najwięcej smaku i aromatu oraz nie pozbawić naparu zawartości cennych przeciwutleniaczy. Sprawdź już dziś, czy nasza kawa sprawdzi się w Twoim ekspresie!

Od dziś Twoja kawa do biura, jak i kawa do domu, zaparzone w ekspresie będą cieszyć Cię tak samo jak te z ulubionej kawiarni!

Jak zrobić jeszcze lepszą kawę w automatycznym ekspresie ciśnieniowym?

 

     Ekspres ciśnieniowy to doskonała alternatywa dla osób ceniących sobie proste rozwiązania oraz doskonałą kawę. Cała magia mielenia ziaren, zaparzania espresso, spieniania mleka dzieje się za pomocą jednego guzika. Nie musisz posiadać wiedzy i doświadczenia w kwestii ustawienia młynka, czy teksturowania mleka. Co więcej, nie ma możliwości, żebyś pobrudził się podczas robienia kawy! No chyba, że Twoja najbielsza koszula działa jak magnes na zawartość filiżanki. Co zrobić, żeby kawa z Twojego ekspresu była jeszcze lepsza? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź w tym tekście.

     Espresso składa się od 98 do 99% z wody, dlatego smak, zapach i jej jakość odbije się na finalnym smaku Twojego naparu. Jak to możliwe? Woda o zbyt niskiej mineralizacji oraz zdemineralizowana będzie potęgować nieprzyjemną kwasowość w kawie. Dzieje się tak, dlatego że w interakcji z kawą bierze udział zbyt mało minerałów, które podbijają jej ekstrakcję i przez to Twój czarny napar nie będzie odpowiednio doparzony. Odwrotnie będzie w przypadku twardej wody z kranu, która sprawi, że kawa będzie bardzo ciężka, co schowa resztę przyjemnych, naturalnie przyjemnych aromatów. Woda wyczyszczona z minerałów na dłuższą metę może mieć zły wpływ na funkcjonowanie Twoich nerek i układu krwionośnego. Pamiętaj również, że twarda woda będzie zaproszeniem dla kamiennych osadów w Twoim ekspresie. Przez zakamienienie, maszyna z czasem przestanie działać. 

     Czyszczenie ekspresu ciśnieniowego od środka jest bardzo ważne i nigdy nie należy odpuszczać takiego “rytuału”. Najlepiej robić to według instrukcji, która została przygotowana przez producenta Twojego sprzętu. Nie szukaj kompromisów typu ocet, kwasek cytrynowy dla profesjonalnych środków czyszczących. Takich rzeczy można używać tylko w wypadku przecierania zewnętrznej obudowy lub części, które w łatwy sposób możesz wyczyścić pod bieżącą wodą. Regularna pielęgnacja i czyszczenie nie tylko przedłuży żywotność ekspresu oraz młynka, ale też utrzyma dobry smak kawy. Jeśli w Twoim ekspresie są dysze spieniające mleko oraz przewody, w których mogłoby ono zalegać zadbaj o to, żeby zawsze były czyste. Nie ma nic gorszego dla Twojego zdrowia niż pleśń i złe bakterie, które mogą czaić się w trudno dostępnych, ciepłych miejscach. 

      Powyższe starania najlepiej zwieńczyć dobrą kawą. Przygotowaliśmy dla Ciebie ziarna, które wypaliliśmy w nieco ciemniejszym stopniu- medium roast. Dzięki temu naciśnięcie guzika przeniesie Cię do kawiarni, w której będziesz mógł delektować się najlepszą kawą. Chuchamy na zimne, żebyś nie musiał się martwić o swój młynek. Każda kawa, którą wypalamy została sprawdzona przez destoner czyli urządzenie, które odseparuje ewentualne kamienie od wypalonej kawy. Mimo, że palimy tylko kawę segmentu specialty, która na wielu etapach była selekcjonowana, dbamy o to żeby z Twoim sprzętem nie stało się nic złego.

Kawa ziarnista do ekspresu ciśnieniowego

Smak kawy może zachwycić, rozbudzić zmysły i emocje. Aromat kawy unoszący się w powietrzu każdego ranka wita miliony koneserów tego napoju na całym świecie. Najlepsza kawa, to Twoja ulubiona kawa. Jeśli korzystasz z ekspresu automatycznego lub stałeś się jego szczęśliwym posiadaczem, nasza oferta kawy ziarnistej z przeznaczeniem właśnie do ekspresów jest dla Ciebie.

Świeżo palona kawa od Roastains przygotowana w ekspresie ciśnieniowym posiada wyjątkowe walory smakowe. Najlepsza kawa ziarnista palona w naszej krakowskiej palarni, pozwala przyrządzić idealną kawę. 

Starannie wyselekcjonowane ziarna kawy

Kawy ziarniste najlepszych gatunków w różnego rodzaju zestawieniach w zależności od preferencji znajdziesz w naszym sklepie. Od teraz zaparzysz doskonałą kawę w ekspresach ciśnieniowych dla siebie, dla Twoich bliskich, gości, pracowników w biurze. Jesteśmy specjalistami od parzenia kawy. Dobra kawa to nasza pasja, dlatego oddajemy w Twoje ręce świeżo palone ziarna najlepszej kawy z całego świata. Duży wybór kaw ziarnistych w naszym sklepie daje możliwość odnalezienia swojego ulubionego smaku. Zastanawiasz się jaka kawa do ekspresu, z którego korzystasz, będzie najlepsza? Sprawdź nasz asortyment i ciesz się pyszną kawą.

Забули пароль? Зареєструватися
english and polish only! 12 333 79 77
вгору
Сайт працює в режимі перегляду
Переглянути повну версію сайту
Sklep internetowy Shoper.pl