Powered by Smartsupp
Виробник
Ціна
  • від
    до

Кава до готелю

Бразилія Sweet Espresso – кава для гейзерної та еспресо-кавоварки Бразилія Sweet Espresso – кава для гейзерної та еспресо-кавоварки
Виробник: Roastains
Ціна:

45,01 zł

Ціна нетто: 36,59 zł

більше
Гватемала Mi Loco – кава для еспресо і гейзерної кавоварки Гватемала Mi Loco – кава для еспресо і гейзерної кавоварки
Виробник: Roastains
Ціна:

61,00 zł

Ціна нетто: 49,59 zł

більше
Колумбія Decaf - декофеїнізована кава для фільтру (1) (1) Колумбія Decaf - декофеїнізована кава для фільтру (1) (1)
Виробник: Roastains
Ціна:

51,00 zł

Ціна нетто: 41,46 zł

більше
 Індія Rising Star - кава для еспресо, турки, гейзеру або кавових машин Індія Rising Star - кава для еспресо, турки, гейзеру або кавових машин
Виробник: Roastains
Ціна:

54,00 zł

Ціна нетто: 43,90 zł

більше

Kawa do hotelu

Hotel powinien się przede wszystkim dobrze kojarzyć, dlatego tak ważne jest pierwsze wrażenie. Aranżacje, uśmiech personelu, łatwe lokalizowanie pokoju, wygoda i komfort to rzeczy, które decydują zarówno o pobycie gości, jak i ich powrotu do danego miejsca. Jest jeszcze jedna rzecz, która pozwoli zdobyć zaufanie gości. Dobra kawa. Nie sposób sobie wyobrazić hotelu bez ekspresu i dobrej kawy. Ekspres do kawy jest obecny podczas posiłków, ale zdarza się, że goście mogą raczyć się czarnym napojem już w holu. Pozwól zatem swoim gościom cieszyć się doskonałą kawą, którą charakteryzuje nie tylko najlepszy smak, ale i aromat. Jeśli rozszerzasz swój bufet o kawę z ekspresu, albo chcesz zmienić aktualnie dostępną w Twoim hotelu kawę, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Świeżo palona kawa dla Twojego biznesu

Kawa łamie bariery, poprawia humor, integruje, pobudza. Ale kawa to coś więcej i my dobrze o tym wiemy. Dobra kawa przywiązuje, dlatego mamy do Twojego hotelu jedynie najlepszą kawę z całego świata. Zaoferuj swoim gościom, partnerom biznesowym i pracownikom doskonałą kawę. Pozwól poznawać im nowe, zaskakujące i wyjątkowe smaki lub kosztować dobrze znanych na całym świecie kaw. Postaw na filiżankę aromatycznej kawy, dzięki czemu śniadanie Twoich gości będzie pełniejsze i lepiej rozpoczną dzień.

Zapewne zastanawiasz się, dlaczego warto postawić na kawę od Roastains do swojego hotelu. Spieszymy z odpowiedzią. Jesteśmy polską palarnią kawy, a więc masz pewność, że trafia do Ciebie jedynie świeżo palona kawa ziarnista. Terminowe dostawy pozwalają na bieżąco uzupełniać stan oraz sprawiają, że nie musisz magazynować dodatkowych opakowań.

Jesteśmy specjalistami w branży, co pozwala nam oferować szeroki wybór kaw z całego świata. Różne rodzaje ziaren i wyjątkowe smaki mogą rozwinąć ofertę kawową w Twoim hotelu. Oprócz kawy oferujemy również ekspresy, sprzęt do alternatywnych metod parzenia oraz wisienkę na torcie - szkolenia i doradztwo dla stałych partnerów. Mamy wszystko, czego potrzebujesz.

Oferujemy kawy jakości speciality dla hoteli, kawiarni, restauracji, gastronomii pod ekspresy, a także metody alternatywne.

 

Забули пароль? Зареєструватися
english and polish only! 12 333 79 77
вгору
Сайт працює в режимі перегляду
Переглянути повну версію сайту
Sklep internetowy Shoper.pl