Powered by Smartsupp

Roastains stworzyliśmy z myślą o kawie najwyższej jakości, konsekwencji i partnerskich relacjach. Nasza kawa dedykowana jest kawiarniom, restauracjom, ale też mamy masę zadowolonych klientów parzących kawę w biurach, czy domach! Zależy nam na wysokiej jakości serwowanych napojów w miejscach, do których ją dostarczamy. Właśnie dlatego, w ramach współpracy oferujemy pełne wsparcie szkoleniowe.

Naszym priorytetem jest ciągły rozwój, który jest i będzie zgodny z naszym podejściem do wyboru zielonych ziaren i ich wypału. Nie posiadamy w ofercie produktów wątpliwej jakości, nieprzetestowanych bądź takich, do których sami nie jesteśmy przekonani.

Podczas naszej drogi od 2017 roku, chęć budowania spójnej wizji doceniało coraz więcej osób, dołączali do nas kolejni partnerzy, ale też osoby widzące się w firmie kierującej się takimi wartościami, które stawały się członkami zespołu, aby zająć się rozwojem konkretnych produktów i usług.

Otwierasz kawiarnię? Potrzebujesz przeszkolić nowych pracowników? Chcesz wprowadzić do menu nowe produkty? Możesz na nas liczyć, wystarczy, że skontaktujesz się z nami.

O Tobie

Szukasz idealnego rozwiązania. Cenisz sobie wysoką jakość i wiesz, że ona przekłada się na funkcjonowanie firm, dlatego interesują Cię najlepsze produkty. Nie patrzysz na swoich gości jak na "użytkowników", czy "klientów" – cieszy Cię budowanie relacji z nimi i tego samego oczekujesz od swoich kontrahentów. Lubisz artykuły w niskiej cenie ale z drugiej strony, wysoka jakość i najlepsze warunki współpracy to coś, na co zwracasz szczególną uwagę .

Jeśli to Ty – fantastycznie, potrafimy Cię zrozumieć i dopasować nasze usługi do Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

O Nas

Roastains to nowy wymiar postrzegania kawy. Podróżujemy po całym świecie, aby do Twoich filiżanek trafiła najlepsza kawa. Starannie selekcjonujemy, a następnie sami wypalamy ziarna kaw, aby finalny produkt w pełni spełniał nasze i Twoje oczekiwania. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i gastronomicznymi.

Podczas naszej drogi od 2017 roku, chęć budowania spójnej wizji doceniało wiele osób. Dołączali do nas kolejni partnerzy, ale też osoby, które stawały się członkami zespołu.

W chwili obecnej nad zadowoleniem naszych partnerów biznesowych - kawiarni, restauracji, punktów gastronomicznych i biur czuwają opiekunowie odpowiedzialni za konkretne obszary geograficzne. Znajdziesz ich tutaj! Śmiało – zadaj pytanie w wiadomości!

*
*
* - Pole wymagane
 

Jak wygląda współpraca z nami?

Możesz na nas liczyć w wieli kwestiach, podczas współpracy! Dostarczamy Ci kawy najwyższej jakości, organizujemy szkolenia dla Ciebie i Twojego zespołu, proponujemy ekspresy, młynki i akcesoria oraz zapewniamy serwis wraz z dostępem do oryginalnych części. Sprawdź, co zyskasz podczas bezpośredniej współpracy jaką oferuje palarnia kawy dla Twojego biznesu!

Szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników

Czy proponujemy standardową sprzedaż kaw bez opieki mentorskiej? Nie! Nasz branża obfituje w różne warsztaty. Jednak są to drogie usługi. Zaopatrując się u nas w kawy, chcemy abyś był z nich zadowolony – dlatego organizujemy szkolenie, które chętnie powtarzamy (np. gdyby była rotacja pracowników w Twojej kawiarni).

Proponujemy parę paneli szkoleniowych, które znajdziesz w poniżej. Prowadzą je osoby z naszego niedużego i profesjonalnego zespołu. Swoje doświadczenie budowali jako bariści, head bariści oraz uczestnicy kawowych konkursów. Potrafią w prosty, przystępny i bardzo skuteczny sposób przekazywać swoją wiedzę – zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym baristom.

Sprzęt do firmy – ekspresy, młynki

Współpracujemy z Rancilio – włoskim producentem ekspresów i młynków najwyższej jakości. Dzięki ich dbałości o szczegóły i świetnych innowacjach, zaufaliśmy tej firmie i obecnie mamy samych zadowolonych partnerów z niezawodnego sprzętu od Rancilio.

Wybierając współpracę z naszym sprzętem, gwarantujemy nie tylko dostępność towaru na zamówienie, ale również pełne wsparcie przy sprzęcie, montaż oraz wsparcie autoryzowanego serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego.

Będziemy z Tobą w stałym kontakcie!

Nie lubimy określenia "sprzedawca", "osoba zajmująca się doradztwem" czy "przedstawiciel handlowy". "Happines Service" to nazwa, która w naturalny sposób przykleiła się do zespołu, który opiekuje się kawiarniami i restauracjami! Uwielbiamy budować relację i być z Tobą blisko, dzięki czemu cały czas wiemy, czego potrzebujesz. Lubimy odwiedzić naszych partnerów, wesprzeć merytorycznie, ustawić młynek i ekspres, odpowiedzieć na wszystkie pytania i po prostu – napić się dobrej kawy

Oszczędzaj czas i pieniądze

Z nami nie musisz tracić czasu na poszukiwanie najlepszej kawy - mamy ją w ofercie. Zaoszczędzisz również pieniądze, korzystając z atrakcyjnych form dostawy.

Kupuj bezpośrednio od palarni kawy

Nie jesteśmy pośrednikiem. Naszą ofertę opieramy na kawie, którą sami selekcjonujemy, wypalamy, pakujemy i dostarczamy do partnerów.

Wszystko w jednym miejscu

Oferujemy nie tylko kawę jakości speciality, ale również profesjonalny sprzęt, szkolenia, serwis oraz wsparcie na każdym etapie współpracy.

Otwierasz kawiarnię?

Potrzebujesz przeszkolić nowych pracowników?
Chcesz wprowadzić do menu nowe produkty?
Możesz na nas liczyć, wystarczy, że skontaktujesz się z nami.

Rekomendacje

Take a Break, Oświęcim

Z Roastains współpracujemy od dłuższego czasu. Czujemy, że jesteśmy dla nich ważni, co jest dla nas kluczowe w tej relacji. Zarówno my jak i nasi goście, ogromnie doceniamy jakość i powtarzalność kawy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z relacji jaką mamy z tą palarnią, z bezpośredniej, bezproblemowej obsługi oraz ich wsparcia szkoleniowego i merytorycznego.

Cafelek, Elbląg

Doceniam naszą współpracę dzięki fajnemu kontaktowi z Łukaszem z Roastains, który obsługuje i wspiera nas oraz kawiarnię. Roastains to palarnia, która oferuje świetne, dopracowane kawy, które chętnie używamy zarówno na espresso jak i do alternatyw. Jesteśmy zadowoleni z tego, że możemy współpracować właśnie z tą palarnią!

Żarówka, Kraków

Poznaliśmy różne osoby z branży kawowej, jednak to z Roastains nasza współpraca wyszła zupełnie naturalnie. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu Łukasza, współpracujemy z tą palarnią od dłuższego czasu. Ich kawa smakuje świetnie zarówno pod espresso jak i pod kawy mleczne.

AROMA, Warszawa

Roastains wypalają specjalnie dla nas kawę, co jest ogromnym atutem tej współpracy. Z Maciejem, który opiekuje się naszą kawiarnią mamy świetny kontakt! Czujemy się w pełni przez niego zaopiekowani – zarówno w kwestii szkoleń, wewnętrznych warsztatów jak i pomocy przy sprzęcie i wsparciu merytorycznym.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa wysyłka Od 75 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl