Południe Polski
Łukasz Dziadur - kawowy szkoleniowiec, milosnik kawy specialty, baristaŁukasz Dziadur
telefon: +48 667 801 616
e-mail: lukasz@roastains.com

Kawowy opiekun z południa Polski, początkowy winiarz, ae też kawowy alchemik i fan kuchni wszelakiej. Uwielbia bieganie, filozofię Sokratesa oraz dobrą whisky. Sensoryk entuzjasta, nawet w pomidorowej szuka body, tekstur i balansu kwasowości i słodyczy. Zwycięzca Pro-Infuzji 2017 w konkurencji Cup Tasting.

W Roastains zajmuje się testowaniem serników i innych wypieków w zaprzyjaźnionych kawiarniach. Szkoli, wspiera i dba, by w kawiarni nigdy nie zabrakło ziarna. Zamiłowaniem do kawy zaraził się od taty, który pewnego dnia zaprowadził go do lokalnej krakowskiej palarni. Od samego początku doceniał różnice w smaku i zaznaczał na mapie kolejne kraje, z których miał okazję spróbować ziarna przygotowywane w kawiarce.

Jeden dzień zmienił jego życie, kiedy to został uraczony naparem z syfonu w jednej z kawiarni. Do tego stopnia, iż pierwszą domową alternatywą stał się właśnie syfon. Tej siły nic już nie mogło powstrzymać. Chodzą pogłoski, jakoby w jego laboratorium znajdowały się wszystkie istniejące akcesoria do parzenia kawy. No, prawie wszystkie.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zadzwoń do nas! 12 333 79 77
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl